محل تبلیغات شما

استاد دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی تعریف کرد: زمانی که در دانشگاه شهید بهشتی مشغول خدمت بودم، مرتب دستخط مبارک حاج قاسم سلیمانی را دریافت می کردم، او، خودش شخصا نامه می زد، امضا می کرد و اگر فرزندان رزمندگان مدافع حرم، مشکلی داشتند، در غیاب پدرهایشان، به مشکلات و مسائل آنان رسیدگی می کرد.طهرانچی اضافه کرد: شهید سردارحاج قاسم سلیمانی، اراده و عزم عجیبی در رسیدگی به فرزندان مدافعان حرم داشت چراکه پدران آنان، در آن زمان در سوریه می‌جنگید و برخی نیز شهید شده بودند؛ شهید حاج قاسم سلیمانی مانند یک پدر به تمام معنا به مشکلات فرزندان آنها رسیدگی می‌کرد.وی خاطرنشان کرد: من زمانی در هنگام کار، متوجه شدم که دختر حاج قاسم سلیمانی، دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی تهران است و در یکی از  درس هایی که با استادی حق التدریس داشته است دچار مشکل شده است.وی ادامه‌داد: مشکلی در این واحد درسی  به گزاف و به ناحق، برای زینب سلیمانی به وجود آمده بود که پس از بررسی متوجه شدم مشکل از طرف استاد و ناحق ایجاد شده است.ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ابراز داشت: در دیدار اخیر پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که با دختر ایشان داشتم این قضیه را مطرح کردم و زینب سلیمانی با تایید و یادآوری این موضوع و با تعریف آن گفت: زمانی که من این قضیه را برای پدرم تعریف کردم، پدرم به من گفت مبادا خودت را معرفی کنی که من دختر سردار سلیمانی هستم.دختر شهید قاسم سلیمانی گفت: من به پدرم گفتم، ظاهراً استاد من متوجه شده است که پدر من یک پاسدار است ولی نمی‌داند که او، حاج قاسم سلیمانی است و به همین خاطر برای من، این مشکل را به وجود آورده است، ولی باز هم سفارش پدرم با تاکید بیشتر این بود که مبادا از نام من برای حل مشکل خودت استفاده کنی.زینب سلیمانی افزود: پدرم خطاب به من گفت، حتی اگر بارها و بارها و ۱۰ بار این درس را بگیری، باید روی پای خودت بایستی و با توان خودت مشکل شخصی، خودت را حل کنی؛و این چنین باید بود.

زندگی نامه شهید سرار سلیمانی

خاطره ای کوتاه از سردار فتح الله جعفری

خاطره ای از آقای طهرانچی.استاد دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی

سلیمانی ,شهید ,قاسم ,خودت ,حاج ,دانشگاه ,حاج قاسم ,قاسم سلیمانی ,شهید بهشتی ,دانشگاه شهید ,شده است ,دانشکده فیزیک دانشگاه ,استاد دانشکده فیزیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه تولیدی فیلتر هوای اتومبیل